Велосепедист їхав 0,4 год у гору і 0,6 год з гори, подолавши за весь час 12,62 км. З якою швидкістю

їхав велосипедист з гори, якщо на гору зі швидкістю8,3 км/год? помогите с Д/З. Я новичок!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ремшина Алёна.

Ответ:

15,5 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость, с которой велосипедист ехал с горы, км/ч.

0,4·8,3+0,6x=12,62

3,32+0,6x=12,62

0,6x=12,62-3,32

0,6x=9,3

x=93/6=31/2=15,5 км/ч