Велосипедист їхав 0,4 год вгору і 0,8 год з гори, подолавши за весь час 11,32 км. З якою

швидкістю рухався велосипедист з гори, якщо вгору він рухався зі швидкістю7,5 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Катюша Катюша.

Ответ:

10,4

Пошаговое объяснение:

x - скорость велосипедиста, двигавшегося с горы, км/ч.

0,4·7,5+0,8x=11,32

2/5 ·15/2 +0,8x=11,32

0,8x=11,32 -3

x=832/80=52/5=104/10=10,4 км/ч