Розв'яжіть рівняння 8x-3(2x+1)=2x+4​


Ответы на вопрос

Отвечает Сергиевич Валерия.

Ответ:

8x-6x-3=2x+4

8x-6x-2x=3+4

0x=7

х=0

відповідь: коренів немає

Пошаговое : перемножаємо в дужках ,переносимо доданки і додаємо.

Отвечает Царев Андрей.

Ответ:

Рівняння розв'язку не має.

Пошаговое объяснение:

8х-6х-3=2х+4

8х-6х-2х=4+3

0х=7

Рівняння розв'язку не має.