Пiсля зниження цини на 15%мобильний телеф.став коштувати 935грн.Якою була початкова цина телефону?


Ответы на вопрос

Отвечает Малая Виолетта.

Ответ:

935-85% від ціни

935:85*100=1100

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ибрагимов Жандос.

935*0.15=140.25

140.25+935=1075.25