Два велосипедисти одночасно виїхали назустріч один одному з двох міст.Швидкість першого

велосипедиста 15 км/год, швидкість другого14 км/год. Черезскільки годин вони зустрінуться, якщовідстань між містами 87 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Евсичева Олеся.

Відповідь:

через 3 год

Покрокове пояснення:

Швидкість першого велосипедиста відносно другого буде

15 + 14 = 29 км/год

t = 87/29 = 3 год