з нафти шляхом перегонки одержують 30% гасу. Скільки потрібно переробити нафти, щоб одержати "47.4"

т гасу?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Відповідь:

158 т

Покрокове пояснення:

47.4  - 30%

x - 100%

\frac{47.4}{x} = \frac{30}{100 }

x = \frac{47.4 * 100}{30}

x = 158 (т)