Під час перегонки нафти одержують 30% гасу скільки тон гасу можна одержати із 20тон нафти

Поможіть пж

Ответы на вопрос

Отвечает Mayfokov Miko.

20т = 100%

?т = 30%

20 \times 30 = 100x \\ 600 = 100x \\ x =  \frac{600}{100}  \\ x = 6

Відповідь: з 20 тон нафти можна отримати 6 тон гасу.

Рішення без невідомої змінної:

  1. 20 : 100 х 30 = 0,2 х 30 = 6 (т) - гасу