Висота конуса дорівнює 16 см і утворює з твірною кут 60° . Визначити площу бічної поверхні і об'єм

конуса .

Ответы на вопрос

Отвечает Сериков Алдияр.

Ответ:

L-твірна

L=H/sin30=16/1/2=32 ( или найти как сторону лежащую напротив угла 30 градусов)

R=L*sin60=32*√3/2=16√3

S=πRL=π*16√3*32=512√3πсм^2

V=1/3πR^2H=1/3*π*768*16=4096πcм^3

Пошаговое объяснение: