До магазину завезли 658 кг круп. У перший день продали сьому частину круп, а в другий день четверту

частину від тих, що залишилися. Скільки кілограмів круп залишилося для продажу після двох днів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Доброгост Анастасия.

Ответ:

453кг.

Пошаговое объяснение:

1)658*1/7=94 (кг) продали в перший день

2)658-94=564 (кг) залишилось крупи після продажу

3)564*1/4=141 (кг) продали в другий день

4)658-141-94=517-94=453(кг) залишилось для продажу

Відповідь: 453кг.