!!!!!!Теплохід пройшов за 4 год за течією річки 115 км, а проти течії за 3 год – 66,15км. Знайдіть

власну швидкість теплохода і швидкість течії річки.!!!!!!!+

Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Давид.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость теплохода, км/ч.

y - скорость течения, км/ч.

Система уравнений:

x+y=115/4

x-y=66,15/3

x+y-x+y=28,75-22,05

2y=6,7

y=6,7/2=3,35 км/ч - скорость течения.

x+3,35=115/4

x=28,75-3,35=25,4 км/ч - скорость теплохода.

Отвечает Баринов Рома.

Ответ:

Нехай швидкість течії х км/г

тоді швидкість теплохода за течією 115/4

а проти течії 66,15/3

Складаємо рівняння

115/4-х=66,15/3+х

2х=115/4-66,15/3

2х=28,75-22,05

2х=6,7

х=3,35 швидкість течії

28,75-3,35=22,05+3,35=25,4 швидкість теплохода

Пошаговое объяснение: