Визначити відповідність між величинами :одна шоста від одної години; Одна друга від одної

хвилини; Одна третя від одної доби.

Ответы на вопрос

Отвечает Балыкин Александр.

1 час = 60 мин

1/6 · 60 = 60 : 6 = 10 мин

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1 мин = 60 с

1/2 · 60 = 60 : 2 = 30 с

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1 сут = 24 ч

1/3 · 24 = 24 : 3 = 8 ч