потрібно було відремонтувати 140км дороги. За перший місяц відремонтували 36% дороги, за другий

34%, а за третій решту. Скільки кілометрів дороги відремонтували за 3 місяць?​

Ответы на вопрос

Отвечает Петровец Анисия.

Ответ:

42 км

Пошаговое объяснение:

За третій:

100-(36+34)=100-70=30%

140 - 100%

х=30%

х=(140•30)/100=42 км

Если понравился ответ, выбери его “Лучшим ответом”