Обчисли значення виразу виконані кожну дію окремо 250÷50+160÷4 450÷(23-14)×16​


Ответы на вопрос

Отвечает Трошин Евгений.

Ответ:

250 ÷ 50 + 160 ÷ 4450 ÷ (23 - 14) × 16=5.06392009988

Пошаговое объяснение:

Отвечает Мадениет Нурасыл.

Ответ:

250 ÷ 50 + 160 ÷ 4450 ÷ (23 - 14) × 16=5.06392009988

Пошаговое объяснение:

1) 250:50=5

2) 160:4450=0,035955:9=0,03995*16=0,06392

=3)0,06392+5=5,06392