Розв'яжіть задачу: На одній полиці стояло в 4 рази більше книг, ніж на іншій. Коли з першої полиці

забрали 32 книги, а на другу поставили 22 книги, то на обох полицях книг стало порівну. Скільки книг було спочатку на першій полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Кошечкина Рина.

Ответ:

32 книжки, 8 книжок.

Объяснение:

Нехай на одній полиці 4х книжок, тоді на другій х книжок. Маємо рівняння:

4х-12=х+12

3х=24

х=8

На другій полиці було 8 книжок, на першій полиці 8*4=32 книжки.

Пошаговое объяснение: