За три дні продали 120 л олії.Першого дня продали 5/8 олії,другого - 30% всієї олії , а третього -

решту. Скільки л олії продали 3 дня ?

Ответы на вопрос

Отвечает Тощенко Тома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Перший день продали 75л, другий день 36л, третiй день -9л.

(120\8)*5=75л.  

120\100 * 30 -120 = 36 л.

120 - 75 - 36 = 9.

Але це з врахуванням того, що ми шукали 30% від всієї нашої олії, а не від залишку, якщо від залишку, то тоді

Перший день - 75, 2 -22.5, 3- 52.5