Катер пройшов шлях між двома пристанями за течією річки за 5 год 15 хв, а на зворотній шлях він

затратив 6 год. Знайдіть відстань між пристанями, якщо швидкість течії річки дорівнює 2км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Саша.

Ответ:

168 км

Пошаговое объяснение:

x - скорость катера, км/ч.

(5 +15/60)(x+2)=6(x-2)

21/4 ·(x+2)=6(x-2)      |3

7(x+2)=2·4(x-2)

7x+14=8x-16

8x-7x=16+14

x=30 км/ч - скорость катера.

Расстояние между пристанями:

6(30-2)=180-12=168 км