Висота прямокутного паралелепіпеда дорівнює 1/1,6 см, що становить 7/36 його довжини, а ширина в

1/1,5 разу менша від довжини. Обчислвть об‘єм прямокутного паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Волковысский Александр.

Довжина (1/1.6):(7/36)=36/(7*1.6)=22.5/7

Висота 1/1.6=0.625

ширина (22.5/7):(1/1.5)=22.5*1.5/7=33.75/7

об‘єм прямокутного паралелепіпеда

(22.5/7)*0.625*(33.75/7)=474.609375/49≈9.69