Скільки відсотків від числа 8 становить 5.6


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Анна.

Відповідь:

0.45

Покрокове пояснення:

Обчислити 5.6% від числа 8

Розрахунок з точністю до 2 знаків після коми

Підсумкові значення

0.45

Отвечает Ким Олеся.

Ответ:

5,6/0,08=70

Пошаговое объяснение:

8/100 = 5,6/x

x= (5,6*100)/8

5,6/0,08=70