за три дні було продано 150 кг олії. За перший день продано 0,3 усієї олії, за другий 0,4 решти

скільки кг олії було продано за третій день

Ответы на вопрос

Отвечает Мин Зарико.

Ответ:

1) 150*0,3=45 (кг) олії було продано за перший день

2)150-45=105(кг) олії залишилосяя після першого дня

3)105*0,4=42 (кг) олії було продано за другий день

4) 45+42=87 (кг) олії було продано за перший та другий день разомм

5) 150-87=63(кг) олії було продано за третій день

Відповідь: за третій день було продано 63 кг олії

Пошаговое объяснение: