За три дні було продано 120 кг олії. За перший день було продано3_8 усієї кількості, а за другий -

решти. 7_15Скільки кілограмів було продано за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Щербаченко Аничка.

Ответ:

40 кг

Пошаговое объяснение:

120*3/8=360/8=45 кг (було продано олії за перший день)

(120-45)*7/15=75*7/15=35 кг(було продано олії за другий день)

120-(45+35)=40кг (було продано олії за третій  день)