родина придбала у крид телевізор зробивши перший внесок 900 грн що становить 30% вартосты

телевізору скільки коштує телевізор

Ответы на вопрос

Отвечает Мацкевич Ева.

Ответ:

900/30%=30(ГРН)

30*100=3000(ГРН)