Із 25 учнів класу 9 учнів отримали за контрольну роботу з математики оцінку "10". Скільки відсотків

учнів отримало оцінку "10" ?

Ответы на вопрос

Отвечает Грахова Валерия.

Пропорция: 25 учеников - 100%

                      9 учеников - х%

х = 9 · 100 : 25 = 900 : 25 = 36% - столько процентов всех учеников получили оценку "10".

Вiдповиiь: 36%.

Отвечает Трофимов Андрей.

9÷25×100%=36%        ...... .....