Чому дорівнює сума коефіцієнтів у реакціях горіння: * C2H4+02 C3H4+02


Ответы на вопрос

Отвечает Бастракова Нина.

1) C2H4 + 3O2 = 2CO2↑ + 2H2O

(1+3+2+2 = 8)

2) C3H4 + 4O2 = 3CO2↑ + 2H2O

(1+4+3+2 = 10)