Очень срочно!! 1. Обчисліть й укажіть масу води (у грамах), що утворюється під час горіння водню.

Для горіння водню беруть кисень, який утворюється під розкладу бертолетової солі кількістю речовини 4 моль. 2.Складіть рівняння добування кальцій силікату з двох оксидів. Укажіть суму коефіцієнтів у рівнянні. 3. Складіть рівняння добування алюміній оксиду з простих речовин. Укажіть суму коефіцієнтів у рівнянні. 4. Складіть рівняння горіння кисні в повітря цинк сульфіду. Вкажіть суму коефіцієнтів у рівнянні.

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Даша.

Объяснение:

1. Обчисліть й укажіть масу води (у грамах), що утворюється під час горіння водню. Для горіння водню беруть кисень, який утворюється під розкладу бертолетової солі кількістю речовини 4 моль.

4моль. хмоль

2KClO3 = 2KCl + 3O2↑

2моль. 3моль

х=(4•3)÷2=6моль кисня

6моль. умоль

2H2 + O2 = 2H2O

1моль. 2моль

у = (6•2)÷1=12моль водня

m(H2O)=n•M=12•18=216г води

2.Складіть рівняння добування кальцій силікату з двох оксидів. Укажіть суму коефіцієнтів у рівнянні.

CaO + SiO2 = CaSiO3

1+1+1=3

3. Складіть рівняння добування алюміній оксиду з простих речовин. Укажіть суму коефіцієнтів у рівнянні.

4Al + 3O2 = 2Al2O3

4+3+2=9

4. Складіть рівняння горіння кисні в повітря цинк сульфіду. Вкажіть суму коефіцієнтів у рівнянні.

2ZnS + 3O2 = 2ZnO + 2SO2↑

2+3+2+2=9