1)Сума коефіцієнтів у лівій частині реакції Al2O3 + H2SO4→ Al2(SO4)3 + H2O дорівнює, 2) визначте

молекулярну масу речовини Al2(SO4)3 * 1)Сума коефіцієнтів у лівій частині = 8 2)Сума коефіцієнтів у лівій частині = 4 3)молекулярна маса речовини Al2(SO4)3 = 278 4Сума коефіцієнтів у лівій частині = 3 5)молекулярна маса речовини Al2(SO4)3 = 342 6)молекулярна маса речовини Al2(SO4)3 = 262 МОЖНО БЫСТРЫЙ ОТВЕТ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Татьяна.

Ответ:

Al2O3 + 3H2SO4 → Al2(SO4)3 + 3H2O

Левая: 1 + 3 =4

Правая: 1 + 3 = 4

Итого: 8

Mr[Al2(SO4)3] = Ar[Al] * 2 + Ar[O] * 12 + Ar[S] * 3 = 26.9815386 * 2 + 15.9994 * 12 + 32.065 * 3 = 342.1508772 = 342

Объяснение: