у скільки разів об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 6см 8см 2см більший за об'єм куба з

ребром 2 см

Ответы на вопрос

Отвечает Панарина Владислава.

Ответ:

12 разів

Пошаговое объяснение:

Об'єм прямокутного паралелепіпеда  V=авс, якщо а=6см, в= 8см с=2см, тоді V= 6·8·2=96см³. Об'єм куба V=а³, якщо а=2см, тоді V=2³=8см³. Vпар/Vкуб=96/8=12 разів