З поля зібрали 900 кг картоплі. У дитячий садочок відвезли 270 кг, а решту - в 3 магазини, порівну

в кожній. Скільки кілограмів картоплі отримав кожен магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Боктаева Катя.

Ответ:

210кг

Пошаговое объяснение:

900-270=630кг

630/3=210кг

Отвечает Козлова Ольга.

Ответ:кожен магазин отримав по 210 кг

Пошаговое объяснение:

900-270=630

630:3=210