За тиждень в магазині канцтоварів продали 480 зошитів, що становить 0,375 всіх, що були в

наявності. Скільки зошитів залишилось в магазині СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Дашуля.
0,375 = 375/1000 = 3/8

1) 480 : 3/8 = 480 * 8/3 = 3840/3 = 1280 (тетр) - было всего
2) 1280 - 480 = 800 (тетр) - осталось