У магазині канцтоварів за день продали 4 пачки зошитів у клітинку і 5 пачок у лінійку. У кожній

пачці по 20 зошитів . Скільки всього зошитів продали за день? РОЗвяжи задачу 2 способами.!

Ответы на вопрос

Отвечает Ивлева Вика.
1)4*20=80(шт) зошитів у клітінку
2)5*20=100(шт) зошитів у лінійку
80+100=180(шт) зошитів разом
2спосіб
1)4+5=9-пачок разом
2)9*20=180-зошитів разом