1611. Першу годину велосипедист їхав зі швипі. 18,7 км/год, наступні дві — зі швидкістю 17,5

км/готри останні години - зі швидкістю 18 км/год. Знайди середню швидкість руху велосипедиста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гюлизарян Серж.

Ответ:

17,95 км/год

Пошаговое объяснение:

Всього годин їхав:

1+2+3=6 год

Всього проїхав:

1•18,7+2•17,5+3•18=18,7+35+54=107,7 км

Швидкість:

107,7:6=17,95 км/год