3287,4 кг вантажу розвантажили першого дня,другого-на 164,37 кг менше,ніж першого,а

третього-решту.Скільки розвантажили 3 дня,якщо всього було 9847,24 кг вантажу?

Ответы на вопрос

Отвечает Бодруг Данил.
1) 3287,4-164,37 = 3123,03 в другий день
2) 3287,4 + 3123,03 = 6410,43 в перший і другий день разом
3) 9847, 24-6410,43 = 3436,81 в третій день