Доброго вечора! Допоможіть будь ласка з розв'язком задачі. Першого дня розвантажили 3287 кг

вантажу, другого – на 164 кг менше, ніж першого, а третього – решту. Скільки кілограмів вантажу розвантажили третього дня, якщо всього було 9847 кг вантажу? Щиро дякую!!!)))

Ответы на вопрос

Отвечает Малахов Никита.
1)3287-164=3123
2)3287+3123=6410
3)9847-6410=3437