Частину зерна, що було у вагоні, розвантажили до перерви, а після перерви розвантажили 20 т.

Скільки тонн зерна розвантажили до перерви, якщо після перерви розвантажили 4/9 усього зерна, що було у вагоні?

Ответы на вопрос

Отвечает Ложкин Иван.

Відповідь:

25 т

Покрокове пояснення:

1) 20:4=5(т) - зерна припадає на 1/9 від усього

2) 5*9=45(т) - зерна було всього

3) 45-20=25(т) - зерна розвантажили до перерви