дракон у своему сховище мае 12000 • 10(23 степень) атомив золота та 9000• 10(23 степень) атомив

срибла. Обчисліть загальну масу скарбів

Ответы на вопрос

Отвечает Малиновцева Вероника.

Ответ:

556 кг

Объяснение:

m=n×M

M(Au)=197г/моль ; М(Ag)=108 г/моль

n=N/Na , Na=6×10²³моль⁻¹

n(Au)=12000×10²³ / 6×10²³=2000 моль

n(Ag)=9000×10²³ /  6×10²³=1500 моль

m(Au)=2000моль×197г/моль=394000 г

m(Ag)=1500моль×108г/моль=162000г

m=m(Au)+m(Ag)=394000г+162000г=556000 г =556 кг

Відповідь: загальну масу скарбів 556 кг