Довжина прямокутника дорівнює 90 см , а ширина становить 90% довжини. Знайдіть периметре і площу

прямокутника .

Ответы на вопрос

Отвечает Заикина Елизавета.

Ответ:S=7290 см^2,P=342 см

Довжина=90 cм

ширина=90*90/100=81 см

S=a*b=90*81=7290 см^2

Р=2*(a+b)=2*(90+81)=342 см

Пошаговое объяснение: