Знайдіть три числа Кожне з яких більше за - 9/11 але менше від - 7/11. плиз помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко Марина.

---------- (-9/11) ---------- (-7/11) ---------- 0 -------------------> х

-9/11 = -18/22 - доп. множ. 2

-7/11 = -14/22 - доп. множ. 2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

-9/11 < -17/22 < -16/22 < -15/22 < -7/11

Вiдповiдь: -17/22; -8/11; -15/22.