Гриби при сушінні втрачають 5/7 своєї маси. Скільки треба взяти грибів, щоб одержати 14 кг сухих?


Ответы на вопрос

Отвечает Тарбаев Аян.

Ответ:

49гриб. —все гриби

Пошаговое объяснение:

1) 5/5-5/7=2/7—частка,складова сухие гриби(коли маса грибів зменьшилася)

14—это 2/7 от ?

2) 14:2/7=14•7/2=49(гриб)—все гриби