У сквері розквітло 24 каштани , що становить 3/8 усіх каштанів . Скільки каштанів росте у сквері

? Допоможіть з задачею будь-ласка , якщо можна швидше. Дякую ! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гончар Илья.

Ответ:

64 каштани

Пошаговое объяснение:

24 каштани- 3/8

Х каштанів- 8/8

Х = 24*8/8:3/8=24*1*8/3=64 каштанів- всього у сквері