Число 420 подати у вигляді двох доданків які відносяться як 3:4​


Ответы на вопрос

Отвечает Глебова Наталия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3+4=7 частей

420:7=60 в 1 части

3*60=180

4*60=240

180:240