Середнє арифметичне чисел 4 та х дорівнює 5. знайдіть чісло х


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Ира.

Ответ:

(4+ х)/2 = 5

4+ х = 5 * 2

4 + х = 10

х = 10 - 4

х = 6

Пошаговое объяснение: