Знайдіть параметр квадрата, якщо його площа дорівнює 81 см2


Ответы на вопрос

Отвечает Janabaeva Nurai.

Ответ: Периметр 36см

Пошаговое объяснение:

Площа 81см2  S=a*b  у квадрата всі сторони рівні 9*9=81

Р= (а+b)2 , 9+9 *2=36