Середне арифметичне двох чисел доривную 69 знайди ци числа якщо одне з них на 15 менше


Ответы на вопрос

Отвечает Ермольников Виктор.

первое - х

второе - (х-15)

(х+х-15)/2 =69

2х-15= 69*2

2х= 138+15

2х= 153

х= 76,5

х-15= 76,5 -15= 61,5