основанием прямой призмы служит ромб диагонали призмы равны 6 и 8 см высота 13 см. Найти площадь

полной поверхности и обьем призмы

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

повна поверхня=308 см²  , об"єм =312 см³

Пошаговое объяснение:

в основі лежить ромб , тому знайдемо сторону основи і площу основи.

S осн.= d1*d2/2   де d-діагоналі=6*8/2=24 cm²   тепер знайдемо сторону ромба ,   а²=(d1/2)²+(d2/2)²=25   a=√25=5

знаючи сторону ромба , знайдемо бічну поверхню:  S бічн.=4*(5х13)=260 см²    тепер знайдемо повну поверхню: 2Sосн.+S бічне.=260+48=308 см²

  об"єм вирахуємо так: S осн*H=24*13=312 cm³