Довжини сторін АВ та ВС прямокутника АВСD відносяться як 2:5, а його периметр дорівнює 28 см.

Визначте довжину більшої сторони цього прямо- кутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кошкин Ваня.

Ответ:10

Пошаговое объяснение:

2(2x+5x)=28

4x+10x=28

14x=28

x= 28:14

X=2

Так як нам потрібно знайти більшу сторону ми 2*5=10 см більша сторона