Довжини сторін АВ та ВС прямокутника АВСD відносяться як 2:5, а його периметр дорівнює 28 см.

Визначте довжину більшої сторони цього прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Юля.

Ответ:

4-перша сторона

10-друга сторона

(2х+5х)×2=28

4х+10х=28

14х=28

х=2

2×2=4-перша сторона

2×5=10-друга сторона