В треугольнике авс угол с = 90 градусов,ав =29, ас=21,. Найти соs b


Ответы на вопрос

Отвечает Глазачев Руслан.

Ответ:

cosB=20/29

Пошаговое объяснение:

Дано ∆ABC (кут С=90°)

AB=29

AC=21

потрібно знайти cosB.

За означенням косинус кута дорівнює відношення прилеглого катета до гіпотенузи

отже, cosB=BC/AB

за наслідком з теореми Піфагора знайдемо невідому сторону ВС;

ВС=√АВ²-ВС²=√29²-21²=841-441=√400=20;

тепер можемо знайти cosB;

cosB=ВС/АВ=20/29