7. Множення з точки зору теоретико-множинного підходу. Використовуючи означення добутку цілих

невід’ємних чисел, покажіть, що 3х6 = 18.

Ответы на вопрос

Отвечает Каширских Даниил.

Ответ:18

Пошаговое объяснение:3*6=3+3+3+3+3+3=18