5. Перша бригада може виконати деяке замовлення за 15 днів. Другій бригаді потрібно часу на 20%

менше, ніж першій. Третя бригада може виконати це замовлення в 1,5 рази скоріше першої. За скільки днів буде виконане все замовлення при сумісній роботі всіх бригад?

Ответы на вопрос

Отвечает Кужугет Айгелина.
  • I-ша бригада виконує деяке замовлення A за t = 15 днів;
  • II-га бригада виконує деяке замовлення A за t = 15-(15·0.2) = 12 днів;
  • III-тя бригада виконує деяке замовлення A за t = 15:1,5 = 10 днів.

Тоді:

  • потужність I-ї бригади: P = \frac{A}{t}; P=\frac{1}{15} виконаної роботи за день;
  • потужність II-ї бригади: P=\frac{1}{12} виконаної роботи за день;
  • потужність III-ї бригади: P=\frac{1}{10} виконаної роботи за день.

Якщо бригади будуть працювати сумісно, вона виконають все замовлення за (дня/ів):

t = \frac{A}{S_P} = \frac{1}{\frac{1}{15}+\frac{1}{12}+\frac{1}{10} } = \frac{1}{\frac{4+5+6}{60} }=\frac{1}{\frac{15}{60} }  = \frac{1 \cdot 60}{15} = 4

Відповідь: все замовлення буде виконане за 4 дні.

Отвечает Пантелеева Ира.

Ответ:

4 дня

Пошаговое объяснение:

Першій бригаді для виконання роботи потрібно 15 днів, другій бригаді на 20% менше, тобто 80% цього часу, або 0,8*15=12 днів, а третій бригаді потрібно 15:1,5=10 днів.

Перша бригада за 1 день може виконати 1/15 частину замовлення.

Друга бригада за 1 день може виконати 1/12 частину замовлення.

Третя бригада за 1 день може виконати 1/10 частину замовлення. Три бригади за 1 день можут виконати

1/15 + 1/12 + 1/10 = 15/60 частину замовлення.

Все замовлення три бригади виконають за 1 : 15/60 = 60/15 = 4 дні.