Петрик купив книжку з логічними задачами і заплатив за неї 10 грн і ще половину вартості книжки.

Скільки коштує книжка?

Ответы на вопрос

Отвечает Tereshenko Sveta.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х - стоимость книги

10+1/2х=х

Х-1/2х=10

1/2х=10

Х=10:1/2

Х=10*2

Х=20 грн стоимость книги