(ОЧЕНЬ СРОЧНО, ДАЮ МНОГО БАЛОВ)Маленька коробка вміщає 24 олівці, а більша - 30 олівців. Знайдіть

найменшу кількість олівців, які можна розкласти без остачі як у малі коробки, так і в більші

Ответы на вопрос

Отвечает Шокалов Идар.

Маленькая коробка - 24 карандаша МАКСИМУМ.

Большая коробка - 30 штук.

Разложим на простые множители:

24 I 2        30 I 2

12  I 2         15 I 3

6  I 2           5 I 5

3  I 3             1

1

24=2*2*2*3;   30=2*3*5

НОК(24; 30)=2*2*2*3*5=24*5=120 штук.

---------------------------------------

120 : 24 = 5  коробок

120 : 30 = 4  коробки.

Ответ: 120 штук.

Отвечает Стариков Антон.

Ответ:

.......................